Cykl darmowych webinarów „Akademia Analityka”

Już 22.03-12.04 rozpoczyna się cykl darmowych webiarnów z zakresu analizy danych dla początkujących od LabMasters i Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. To świetna okazja, do nabycia nowych kompetencji przydatnych na rynku pracy, poznać możliwości programów do analizy danych, oraz zaznajomić się z Excelem, Pythonem czy SQL.

Podczas darmowych warsztatów przygotowanych przez ekspertów LabMasters oraz wykładowców Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego będzie można poznać tajniki i możliwości analizy danych w najpopularniejszych języków i oprogramowań. Podczas webinarów prowadzący pokażą jak zacząć swoja przygodę z analizą danych oraz jak wykorzystać pełny potencjał Excela czy Pythona. W wydarzenie zaangażowało się wiele kół oraz organizacji studenckich z całej Polski. Całość wydarzenia odbędzie się na profilu Facebook’owym LabMasters (klik)

Poniżej również link do wydarzenia, aby być na bieżąco z harmonogramem warsztatów oraz strona Akademii Analityka, gdzie można dowiedzieć się więcej i zapisać na webinary!

https://fb.me/e/1hKrNd3gJ
https://labmasters.pl/akademia-analityka/

Wszelkie pytania prosimy o kierowanie na adres: aniec@labmasters.pl